top of page

ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE

dovidka.jpg
ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE
Základní ošetření obličeje využívá nejlepší kosmetiku na světě, diamantovou dermabrazi, zahřívací kladívko, ultrazvukový peeling a mezoterapii bez injekcí! To vše vám ostatní mohou nabídnout (pokud je to možné) pouze jako samostatnou proceduru a samozřejmě za poplatek!
 
Nejmodernější vybavení, profesionální kosmetika nejvyšší třídy FILORGA (Francie), Is Clinical (USA) a DMK (USA), Svatá země (Izrael) v rukou našich profesionálních lékařů - DĚLÁ ZÁZRAKY!
 
Jedna z nejčastějších procedur - čištění obličeje v MediSkin vás opravdu překvapí svou pestrostí, profesionálním přístupem, komfortem procedur a výsledky!
Naši pravidelní pacienti tuto službu dlouhodobě oceňují a my jsme jednu z nejnepříjemnějších procedur v jejich kosmetickém rituálu proměnili v čas odpočinku a relaxace.
Naši lékaři pro vás vyberou ideální typ čištění, po kterém slovo "čištění" získá nový význam!
 
RUČNÍ ČIŠTĚNÍ PLETI
 
Klasický typ kosmetické procedury, nejběžnější a dostupný pro každého.
Je určen pro mastnou pleť se sklonem k rozšířeným pórům a uzavřenému kožnímu mazu.
 
Na začátku se pleť čistí speciálními přípravky, které odstraňují nečistoty, zbytky make-upu a mají antibakteriální účinek. Klíčem k dobrému vyčištění jsou dobře otevřené póry. Za tímto účelem se pleť aktivně prohřívá pomocí speciálních zařízení a pleťových vod.
 
Poté se obsah pórů "změkčí" speciálními dezinfekčními prostředky a horní rohová vrstva (která kryje póry shora) se odstraní aplikací peelingů z ovocných a mléčných kyselin. Po dokončení předběžné přípravy pleti začneme odstraňovat otevřené komedony pomocí speciálních nástrojů nebo ultrazvukového peelingu.
 
Po vyčištění se pleť aktivně dezinfikuje speciálními pleťovými vodami, aby se zabránilo bakteriím, které po vyčištění způsobují záněty.
 
Závěrečná fáze zákroku:
 
 - speciální maska pro daný typ pleti, která zklidňuje, zjemňuje a snižuje citlivost pleti.
 - aplikace sér a krémů podle typu pleti.
Ruční čištění pleti lze provádět maximálně jednou za 4 měsíce. Jedná se o poměrně traumatizující proceduru, proto vyžaduje přestávku.
Pokud je nutné čistit obličej častěji než jednou za měsíc, je třeba věnovat pozornost jemnějším typům čištění (bez manuálního zásahu) nebo podstoupit kúru zúžení pórů.
 
 ATRAUMATICKÉ ČIŠTĚNÍ PLETI
 
Moderní, bezpečná a bezbolestná verze "klasického čištění pleti", která v sobě spojuje také aktivní ošetření pleti a absenci období rekonvalescence. Procedura se provádí za pomoci účinných kosmetických přípravků DMK (USA) a v případě potřeby se přidává mechanický zásah.
 
Atraumatické čištění řeší problémy:
 
- znečištění kožních pórů
- mdlý odstín pleti
- nadměrná mastnota, mastný lesk v T-zóně
- sklon k zánětům
- dlouhá regenerace a viditelné stopy po pravidelném čištění.
 
Procedura začíná tradičním čištěním pleti přípravkem Deep Pore Cleanser Plus (DMK) a zahřívací manipulací pro přípravu obličeje (speciálním "zahřívacím kladívkem" nebo teplými ručníky). Poté se odstraní povrchová rohová vrstva pleti pomocí diamantové mikrodermabraze. V případě potřeby se provede další čištění zánětlivých elementů a pórů ultrazvukovým peelingem.
 
Základem procedury je zkapalnění mazových žláz, uvolnění nečistot a přebytečného mazu z pórů pomocí Sebum Soak.  Dalším krokem je použití enzymových masek podle typu pleti, které normalizují metabolické procesy v pleti, čistí ji od produktů rozpadu a toxinů a nasycují ji kyslíkem. Epidermální bariéru obnovují kapky Pore Reduction Drops (blokátory androgenních receptorů), imunomodulační sérum Beta Gel (beta glukany), Herb & Mineral Spray (hydratační sprej se 17 bylinami), Acu Cream Plus, Citrique Cream Plus nebo Contraderm a opalovací krém. Všechny typy krémů a sér jsou podávány elektroporací, která umožňuje efekt mezoterapeutického podání.
 
Množství vstříknutých účinných látek je mnohem vyšší a léčebný účinek se neprojeví za dlouho!
 
Výsledky po zákroku:

 
- vyčištěné a zúžené póry bez otevřených a uzavřených komedonů
- zlepšení celkového stavu pleti (dobrý tón, zdravá barva, zmatnění v T-zóně, efekt "vnitřního rozjasnění" v důsledku hloubkové detoxikace)
- snížení sklonu k zánětlivým reakcím
- rychlá obnova pleti bez viditelných stop.

 
HYDRAFACIAL MD ČIŠTĚNÍ PLETI
 
Hydra Facial je komplexní ošetření pleti, která je účinně vyčištěna ve vakuu a aktivně hydratována různými aktivními séry. Výsledkem je intenzivní hydratace a regenerace, odstranění různých problémů pleti a péče proti stárnutí. Technika poskytuje rychlé, účinné a dlouhodobé výsledky ihned po zákroku!
 
Zákrok se provádí v několika fázích:
 
- Odlíčení
- exfoliace (odstranění vrchní rohové vrstvy stimuluje dělení buněk a tvorbu fibroblastů, které přispívají k produkci vlastního kolagenu a elastinu, což vede k regeneraci pokožky)
- kyselý peeling GLYSAL 7,5 % nebo GLYSAL 15 % (čištění pórů od nečistot)
- extrakce (bezbolestné hloubkové čištění pleti) - sérum BETA-HD
- v případě potřeby mechanické odstranění komedonů
- hydratace (nasycení a ochrana pleti antioxidanty (ANTIOX 6), peptidy a kyselinou hyaluronovou)
- antiseptická maska (v závislosti na typu pleti).
 
Během procedury jsou zánětlivé elementy na pleti otevřeny speciální tryskou HYDROPEEL, podtlak zajistí odstranění obsahu pórů a antibakteriální sérum BETA-HD pronikne do hlubších vrstev pokožky a ošetří ji.
 
Během procedury lékař individuálně volí pro každého klienta další ampulková séra, která nejsou uvedena v hlavním schématu procedury, ale liší se způsobem účinku.
 
Výsledek po zákroku
 
- ošetření zánětlivých elementů
- čistá a svěží pleť
- sjednocená barva a struktura pleti
- hloubková hydratace
- žádný pocit pnutí
- regenerace pokožky na buněčné úrovni
 
HLOUBKOVÁ REVIZE PLETI
 
Jedná se o kombinaci atraumatického čištění pomocí Sebum Soak, dezinfekčního přípravku, který rozpouští obsah pórů, a použití enzymatického peelingu, který šetrně odstraňuje vrchní vrstvu pokožky. Tato kombinace umožňuje dosáhnout co nejúčinnějšího procesu exfoliace a čištění pórů s minimálním následným zásahem kosmetičky.
Vhodné pro hrubou pleť, s nadměrnou produkcí kožního mazu a rozšířenými póry, stejně jako pro pleť s výraznými vyrážkami.
Na závěr procedury se použije enzymová maska, séra a krémy podle typu pleti.
 
 MASQUE VIVANT BIOLOGIQUE RECHERCHE (Francie)
 
Pokud často provádíte čištění a chcete snížit jejich počet. Pokud nemůžete navštívit kosmetičku a podstoupit proceduru čištění obličeje, jsou kosmetické přípravky Biologique Recherche skvělou alternativou. Čištění pleti bez poranění v domácích podmínkách. Také tato možnost je ideální pro citlivou pleť a pleť s růžovkou, kdy je běžné čištění kontraindikováno.
 
Stručný popis postupu je následující:
 
Nejprve si umyjte obličej čisticím přípravkem, který jemně čistí pleť, aniž by měnil její pH. Poté použijeme Lotion P50, který jemně odlupuje odumřelé kožní buňky, reguluje sekreci kožního mazu, hydratuje, tonizuje pleť, obnovuje acidobazickou rovnováhu (pH) epidermis a připravuje pleť na další péči.
 
Aktivní složky:
 
Kyselý komplex, výtažky z červeného pepře, křenu, lopuchu a šťovíku, myrhy a myrty.
Doporučuje se nejen k použití při čištění pleti, ale také ke každodenní péči o mastnou pleť nebo o pleť s projevy hyperkeratózy.
 
Dále používáme Masque Vivant, čisticí masku s výtažkem z kvasnic. Maska dokonale čistí pleť, odstraňuje záněty a zužuje rozšířené póry.
 
Aktivní složky: 
 
Pivovarské kvasnice, okurka, vilín, výtažky z fukusu.
Doporučuje se pro mastnou, problematickou pleť a je také skvělá pro pleť, která ztratila svůj tón a zdravou barvu.
Pokud budete tento rituál provádět dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce, dosáhnete efektu profesionálního čištění pleti.
S výběrem seznamu potřebných kosmetických přípravků vám pomůže váš lékař Mediskin,
bottom of page