top of page

MESOTHERAPY

dovidka.jpg
Krátké informace
 
Sezóna:
   

 
Mezoterapie je jednou z nejčastěji používaných metod omlazení pleti, která je určena k léčbě známek stárnutí a dalších základních problémů, které mohou ovlivnit kvalitu a strukturu pleti. Nejlepší věc na mezoterapii je, že kromě léčby kožních problémů dodává tato procedura pleti lesklý, jasný a mladistvý vzhled.
Samotná technika spočívá v injekčním vpravování vitaminů, enzymů, hormonů a rostlinných výtažků pod kůži pomocí ultrajemných jehel, čímž lze dosáhnout významných výsledků u pokožky obličeje, problémových oblastí těla se zjevnou celulitidou a také u problémů s vypadáváním vlasů.
INDIKACE:
- povislá a suchá pokožka obličeje, krku a dekoltu
- akné vulgaris
- zhoršení stavu pokožky po nadměrném oslunění nebo po těhotenství
- pigmentace, vrásky, snížený kožní turgor
- infuzní vypadávání vlasů
- celulitida.
Doporučení:
Odborníci Mediskin mají znalosti a zkušenosti, aby vám na základě vašeho typu pleti a požadovaných výsledků vypracovali nejúčinnější léčebné režimy, proto doporučujeme individuální konzultaci před zákrokem.
Společnost MediSkin pro vás vybrala ty nejlepší mezokoktejly pro omlazení a zlepšení stavu vaší pokožky a vlasů. Jedná se o inovativní komplexy vitamínů, aminokyselin a kyseliny hyaluronové - NCTF by Filorga.  Jedná se o přípravky na bázi peptidů a kyseliny hyaluronové - SuneKoss, Meso-Wharton P199, Meso-Xanthin F199, Meso-Eye, Meso-Genesis atd.
Metoda spočívá ve vnášení účinných látek nikoli na povrch pokožky, ale do jejích hlubších vrstev.
PŘÍPRAVA NA MEZOTERAPII:
Nejlepší možností, jak se na mezoterapii připravit, je projít kurzem masáží nebo mikroproudů pro zlepšení prokrvení pokožky a lymfatické drenáže!
A také mezi jednotlivými procedurami doporučujeme podstoupit povrchový peeling, který z naší pokožky odstraní odumřelé buňky, které není třeba mezoterapií vyživovat!
 
Mezoterapie přináší okamžité výsledky, a proto je skvělou volbou, pokud potřebujete připravit svou pleť na večírek nebo na zvláštní příležitosti. S každým sezením mezoterapie získáváte lepší a lepší výsledky, které vydrží až 6 měsíců.
Koktejly z mezoterapie osvěžují a hydratují pokožku již po prvním ošetření a mají také kumulativní účinky, obnovují strukturu dermis, zlepšují její kvalitu, pokožka je pevnější a mladší.
bottom of page