top of page

ENZYME BAR

enzyme bar.jpg
Krátké informace
 
Sezóna:
   
Bolestivost:
0

Podle jednomyslného názoru lékařů MediSkin je enzymová maska "královnou" všech masek a tím nejlepším, co může profesionální péče poskytnout!

 

Začněme od základů: enzymy jsou poměrně složité bílkovinné molekuly, které ovlivňují metabolismus těla. V kosmetologii působí enzymy jako katalyzátory, tedy "urychlovače" procesů v pleti. Výsledkem je vyhlazení vrásek, vyrovnání odstínu pleti a získání zdravého lesku. 

Od svého založení provádí klinika MediSkin procedury enzymové terapie na základě DMK Enzyme Therapy a kosmetických protokolů své zakladatelky, Dr. Danne Montague-King.

DMK Enzyme Therapy je sestavena tak, aby napodobovala přirozené fungování vaší pleti, a působí na tři velmi důležité systémy:

- obličejové svaly

Enzymové ošetření stimuluje obličejové svaly, což jim umožňuje posílit se a zajistit mladistvější vzhled. "Sací" efekt enzymového ošetření má za následek skutečné procvičení svalů. Tonizuje a zpevňuje obličejové svaly, aniž by je fyzicky namáhala. Výsledkem je pevnější, hladší a vypnutější pleť.

 

- Krevní cévy v kůži

Vaše pokožka je závislá na bohatém zásobování krví a zdravých, správně fungujících cévách, které ji dopravují k buňkám pokožky. Zejména obličej má mnoho krevních cév. DMK Enzyme Treatments působí na cévy, působí na ně a rozšiřuje je, aby se k pokožce dostalo více kyslíku, který ji vyživuje. Reverzní osmóza enzymových přípravků odstraňuje toxiny a napodobuje lymfatický systém. 

 

- lymfatický systém

Tělesný lymfatický systém je systémem filtrace krve. Skládá se ze sítě lymfatických cév a uzlin umístěných v různých částech těla, včetně obličeje a krku. Na lymfatické uzliny působí speciálně vytvořené enzymy, které stimulují drenážní účinek. Účinek lymfodrenáže pociťuje klient jako stahování a pulzování enzymové masky. Vzhledem k tomu, že cévy a lymfatické uzliny reagují na působení vyvolané enzymovou kúrou, dochází ke zvláštnímu efektu známému jako "plazmatický efekt".  Předpokládá se, že čím je plazmatický efekt výraznější, tím lépe pokožka během enzymoterapie působila!

bottom of page