top of page

KOREAN GLOW

dovidka.jpg
Korean Glow

Krátké informace

 

Doba trvání:

60 min.

Sezóna:

  

Bolestivost:

0 bodů

Сena:

1900 Kč

Asi se nespleteme, když řekneme, že každá žena chce v každém věku vypadat mladě a svěže. Dívkyse o svou pleť začínají starat už v pubertě, poznávají svůj typ pleti a učí se, jak o ni správně pečovat, a pak se celý život snaží udržet si pružnost, pevnost a rovnoměrný tón pleti.

Dává to smysl, protože kůže je náš největší orgán. Chrání nás před vlivy okolního prostředí: předchladem a horkem, před větrem, prachem a srážkami a samozřejmě před ultrafialovým zářením. Není tedy divné, že zatímco nás chrání, je první, kdo trpí. Tajemství krásy korejských žen nespočívá jen v genetice, jak si mnozí lidé zvykli myslet. Vynakládají velké úsilí na to, aby si udržely mladistvou a pružnou pleť. O některé z těchto znalostí se s námi podělily: tak vznikl Korean Glow, několikafázový postup pro bezchybnou pleť.

CO JE KOREAN GLOW:
Proceduru vytvořili přímo odborníci z kliniky MediSkin. Mnohé ze sedmi fází by nebyly možné bez přístroje Zero Peel dovezeného z Koreje. V současné době je to jediný přístroj, s nímž lze
- provádět peeling (má 3 režimy, 10 úrovní síly a 2 režimy ultrazvukových vibrací).
- provádět elektroporaci (tj. podporovat pronikání složek hluboko do pokožky, aniž by ji poškodil)
- provádět myostimulaci (impulsy způsobují stahování svalů, což zlepšuje kostru pokožky)

Kromě toho se při zákroku používají kosmetické přípravky Dr. PaceLeader. Značka identifikuje klíčové problémy pleti žen a neustále hledá způsoby jejich řešení. Když se chystáte na zákrok, měli byste věnovat pozornost přítomnosti trvalých nebo dočasných/proměnlivých kontraindikací. V případě jakýchkoli dotazů s vámi odborníci kliniky vždy před zákrokem zkonzultují.

KONTRAINDIKACE:
- Těhotenství a kojení
- zánětlivý proces v zubu
- zánětlivé vyrážky.

VÝHODY:
- Zlepšení krevního oběhu a lymfatické drenáže
- přes elektrody je přiváděn proudový impuls, takže aktivní složky pečujících přípravků se mohou dostat do hlubších vrstev pokožky
- silná kostra, vypnutá pokožka

JAK SE PROCEDURA PROVÁDÍ:
- čištění (pomocí mléka odstraníme nečistoty a zároveň poskytneme ochranu lipidovému plášti naší pokožky).
- lymfodrenážní masáž (pomáhá zbavit se otoků, má tonizující účinek a stimuluje krevní oběh)
- peeling (jemné odlupování odumřelých kožních buněk)
- Mikroproudová terapie (účinná neinvazivní metoda zlepšení stavu pokožky založená na účinku pulzního proudu).
- hardwarové čištění (umožňuje zbavit se ani ne tak vnějších nečistot, jako spíše přebytečného mazu, mazových zátek a komedonů)
- doplnění vitamínů do pleti (aplikujeme speciální esence, které vybíráme individuálně pro daný typ pleti)
- alginátová maska (dodává pleti hladkost a pružnost a zklidňuje ji po všech předchozích fázích).

Ihned po prvním ošetření bude vaše pleť vypadat mnohem lépe než obvykle. Některé součásti procedury lze provádět každý týden, ale na přání klienta lze navíc provést i mikroproudovou terapii, a tak dostávat impulsní svalovou stimulaci dvakrát týdně. Po absolvování komplexu si můžete dát 3 měsíce pauzu a poté se ke Korean Glow vrátit.
bottom of page