top of page

MEDIOSTAR MONOLITH

dovidka.jpg
Krátké informace
 
Sezóna:
   

 
Multiplatformní diodový laser MeDioStar Monolith je nejnovějším vývojem německé společnostiAsclepion. Přístroj je vybaven výkonným diodovým laserem 6. generace, který se vyznačujevysokou přesností, účinností a umožňuje naprosto bezbolestnou depilaci.
 
Systém MeDioStar Monolith se úspěšně používá ve více než 70 zemích světa - zákroky namultiplatformě pravidelně podstupuje více než 5 milionů zákazníků. Nový systém AsclepionMeDioStar Monolith nabízí inovativní, snadno udržovatelný a vysoce modulární design sintuitivním uživatelským rozhraním a systémem dvou nástavců.
Unikátní diodová technologie s dvojí délkou pulzu zajišťuje bezpečné ošetření všech typů pleti. Svýkonem až 5 000 W a velikostí místa 10 cm2 poskytuje přístroj Asclepion MeDioStar Monolithhlubokou penetraci pro zničení vlasových folikulů.

Systém 360stupňového kontaktního chlazení pokožky velmi účinně ochlazuje epidermis, chrání pokožku před popálením a umožňuje ošetření v libovolném směru. Díky tomu je ošetření pro klienta příjemnější a šetrnější.

VÝHODY LASEROVÉ EPILACE S MEDIOStar MONOLITH:

- Přístroj odstraňuje nežádoucí chloupky bodovým způsobem: nejprve působí přímo na melanin ve folikulu (vlnou 810 nm) a poté na cévy, které cibulku vyživují (vlnou 940 nm). Laser tedy nezasahuje do kožní tkáně a nezpůsobuje bolest.
- 360° vnitřní chladicí systém zajišťuje stabilní provoz přístroje a jeho manipulátorů za jakýchkoli podmínek, díky čemuž je zákrok bezpečný a snižuje se riziko bolesti.
- MeDioStar Monolith je vybaven nejúčinnějším diodovým laserem 6. generace, který pracuje v ultrakrátkých pulzech s nejvyšším výkonem, jaký je dnes k dispozici.

ÚČINNOST:

- Kombinace vlnových délek různých délek umožňuje efektivní odstranění chloupků jakékoliv barvy na všech typech pokožky.
- Inteligentní multiplatformní řídicí systém umožňuje individuální přístup k zákroku pro každého klienta.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

- výkon až 5000 W
- opakovací frekvence až 20 Hz
- délka pulzu 3-400 ms
- hustota výkonu až 60 J/cm2
- velikost bodu až 10 cm2
- vlnová délka 810/940 nm

V klinice MediSkin doporučují naši odborníci průběh laserové epilace od 5 procedur a během konzultace je vše vypočítáno na základě individuálních charakteristik každého pacienta.
bottom of page