top of page

MIKROPROUDOVÁ TERAPIE

Photo 212.jpg
Mikroproudová terapie

Krátké informace

Sezóna:

  

Bolestivost:

1 bod

Počet procedur:

1-2 procedury

Jedná se o metodu působení na lidské tělo pomocí slabých elektrických impulsů. Jedná se o velmi účinnou neinvazivní (tj. bez zásahu) metodu zlepšení stavu pokožky založenou na účinku pulzního proudu.
 
Procedura není bolestivá - během ní dochází k mírnému brnění nebo záškubům. Klinika MediSkin provádí terapii mikroproudem pomocí korejského přístroje Zero Peel. Má 5 pelet, které nám umožňují mnohem účinnější působení na oblasti se silným prouděním lymfy (podpaží a okolí klíčních kostí). 
 
Toto tajemství nás naučili Korejci: stimulace lymfatických shluků podporuje aktivní prokrvení celého těla, a proto bude výsledek následně provedených procedur lepší. Proudové impulzy se přivádějí přes elektrody, aby se účinné složky pečujících přípravků dostaly do hlubších vrstev pokožky. Tento jev se nazývá iontoforéza. Tento efekt zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, zrychluje metabolismus a zlepšuje okysličení buněk.
 
VÝHODY:

- zlepšení krevního oběhu a lymfatické drenáže
- silná svalová kostra
- zvýšená tvorba kolagenu a elastinu
- zrychlení metabolismu
- lepší nasycení buněk kyslíkem.
- lepší vylučování toxinů
 
Svaly, zejména v obličeji, časem ochabují a ztrácejí tonus, a díky účinkům mikroproudů se předchází stárnutí pokožky a léčí se. Menší vrásky mizí a nové se neobjevují a pokožka zůstává pružná a napnutá.
Odborníci kliniky MediSkin doporučují kombinovat terapii mikroproudy s masáží obličeje Gym Soy Soy nebo s neinjekční mezoterapií a také s trojitou maskou DMK. Před procedurou s vámi bude konzultovat kosmetička.
bottom of page