top of page
  • Obrázek autoraLiza Kemin

Sníte o tom, že se zbavíte nadbytečných kilogramů, nebo vás trápí celulitida a ochablá kůže?

Vydejte se na kliniku estetické medicíny Mediskin v Karlíně na endosferické ošetření. Jedná se o jednu z nejlepších moderních technik s prokázanou účinností a širokou škálou účinků. Tato revoluční patentovaná technologie byla vyvinuta italskými bioinženýry a rehabilitačními lékaři. Metoda, která odstraňuje mnoho kosmetických problémů je založena na vibracích a kompresi.


Jak procedura probíhá?

Na začátku procedury se na tělo nanese lipolytický olej (ten je nutný, aby kuličky přístroje bezbolestně klouzaly po kůži). Rychlost a frekvenci rotace sfér nastavuje odborník individuálně pro každého klienta. Díky kompresnímu efektu dochází k odstranění i fibrózních uzávěrů (manipulátor jednoduše „vytlačuje“ stagnující tekutinu z těla).

Přístroj nenatahuje kůži, takže je hladká a pružná, zlepšuje se elasticita pokožky a dochází k odstranění celulitidy ve všech oblastech. Účinku je dosaženo díky unikátnímu válcovému manipulátoru, který obsahuje 50 hypoalergenních silikonových kuliček. Ty vytvářejí hluboké kompresní mikrovibrace, přesněji řečeno cévy dělají gymnastiku, zatímco vy cítíte pouze teplo a lehké vibrace.
Výsledkem terapie je:

- hloubková drenáž těla

-zvýšená mikrostimulace tělesných tekutin

- zlepšení krevního oběhu a lymfatické drenáže

- odstranění žilní stáze

- aktivaci činnosti vnitřních orgánů

- zrychlení metabolických procesů


Dobré vědět: Pro dosažení maximálních výsledků absolvovat 6–12 ošetření. Interval mezi jednotlivými sezeními je 4 a více dnů.


Kombinace potěšení a prospěšnosti pro vaše tělo.

Společně se mnou a přístrojem Endospheres Therapy můžete dosáhnout požadovaných výsledků co nejrychleji.

38 zobrazení

Comments


bottom of page